Opis stanowiska pracy

  • programowanie/obsługa maszyn CNC (frezarki, tokarki, obrabiarki, lasery Trumpf, prasy krawędziowe, szlifierki – do wyboru różne oferty)
  • praca z jednym z układów sterowania: Mazatrol, Sinumerik 810/840, Fanuc, Heidenhain
  • wprowadzanie korekt, ustawianie parametrów
  • kontrola jakości otrzymywanych detali

Warunek konieczny: komunikatywna znajomość j. niemieckiego

Praca w następujących miastach, do wyboru: Frankfurt (nad Menem),Monachium, Stuttgart, Regensburg, Augsburg.

Wymagania

  • znajomość  języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)
  • doświadczenie
  • umiejętność obsługi/programowania maszyn sterowanych numerycznie CNC

Oferujemy:

  • zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecki Pracodawca (nie w delegacji)
  • atrakcyjne wynagrodzenie wg następujących opcji do wyboru (w zależności od poziomu znajomości j. niemieckiego):

◘ 10,00-11,00 euro netto/godz. + zakwaterowanie GRATIS (lokalizacja: Frankfurt nad Menem)

◘ 11,00-15,00 euro brutto/godz. + 25,00 euro diety dziennej + zakwaterowanie opłacane przez Pracownika (lokalizacje m.in. Monachium, Augsburg, Ulm, Stuttgart)

  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
  • zaliczki wypłacane co tydzień w gotówce lub na konto polskie albo niemieckie
  • możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna – informujemy o tym)
  • możliwość  rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  • wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
  • możliwość regularnych zjazdów do Polski (z reguły - jednak w zależoności od dynamiki prac na budowie, terminu jej zakończenia)
  • ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
  • respektowane  prawo do urlopu
  • nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez formularz kontakowy dostępny po wybraniu przycisku Aplikuj na dole oferty.

Prezentacja firmy

Grupa SILVERHAND jest jedną z najbardziej innowacyjnych i najszybciej ro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
12
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy