CNC Operator - kontrakt 4 tygodniowy - można dorobic !

Pran Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy operatorów CNC zainteresowanych krótkim - 4 tygodniowym kontraktem.

Firma poszukuje dodatkowych rąk do pracy w okresie 21.07 - 15.08.

Preferowanym system operacyjnym jest Fanuc, ale znajomość innego jest też mile widziana.

Firma potrzebuje zarówno frezerów jak i tokarzy, którzy potrafią wymienić element, narzędzia oraz potrafią wprowadzić drobne korekty w programie.

Wymagana jest co najmniej komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego!

Jest to znakomita okazja dla osób mniej doświadczonych na zdobycie nowych umiejętności.

Skorzystać mogą tez specjaliści, którzy korzystając z urlopów w firmie będą mieli okazje porównać warunki pracy i płacy w Holandii.

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji