CNC Frezer/Tokarz

Armadas B.V. i.o.

Bergeijk, zagranica

Od: Armadas B.V. i.o.
Miejsce pracy: Bergeijk

ARMADAS to międzynarodowa agencja pracy, która specjalizuje się w rekrutacji i selekcji pracowników tymczasowych do pracy na terenie Holandii w regionie Eindhoven.
Nasza firma powstała jako przedsięwzięcie rodzinne, dlatego silne poczucie więzi, szczerość oraz zaufanie są dla nas bardzo ważne. Fundamentem naszej działalności jest jakość świadczonych usług. „Quality in flex” to nasze motto. Już od ponad 12 lat dokładamy wszelkich starań, by jak najlepiej dbać o interesy naszych klientów oraz pracowników i z powodzeniem każdego dnia oddelegowujemy wielu pracowników do pracy u naszych zleceniodawców.

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydata na stanowisko:

OPIS FIRMY:

Firma mieści się w miejscowości Bergeijk specjalizuje się w dziedzinie obróbki skrawaniem w sektorze metalowym. Charakteryzuje ja nowoczesny park maszynowy. Dzięki systemowi CAdCam sa bardzo silni zarówno w pracy seryjnej, jak i w pojedynczych sztukach / prototypach.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Samodzielna obsługa tokarek/frezarek CNC ze sterowaniem FANUC, Adscan
• obsługa oprogramowania 3D CAD/CAM
• praca w oparciu o rysunek techniczny
• dobór parametrów
• kontrola jakości wykonywanych elementów
• optymalizacja procesu produkcyjnego
• utrzymanie właściwego stanu technicznego urządzeń i narzędzi
• obróbka pojedynczych, prostych elementów oraz dużych, złożonych serii

WYMAGANIA:

• dobra znajomość języka Holenderskiego
• umiejętność pracy w zespole
• sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie
• doświadczenie na stanowisku CNC frezer/tokarz
• znajomość oprogramowania 3D CAD/CAM
• umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego
• umiejętność doboru narzędzi oraz parametrów

OFERUJEMY:

• atrakcyjne warunki finansowe według norm ABU CAO, stawka uzależniona od umiejętności i doświadczenia
• świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii m.in. ET
• dobre warunki mieszkaniowe / zakwaterowanie
• ubezpieczenie zdrowotne rozszerzone o pakiet stomatologiczny
• opiekę polskojęzycznych koordynatorów
• przyjazną atmosferę w pracy
• możliwości wewnętrznego szkolenia u klienta
• bezpłatny kurs języka holenderskiego
• bonusy za polecenie pracownika

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy