Cloud Platform Engineer

Power Media

Kraków, małopolskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta – bardzo znanej, prestiżowej, międzynarodowej korporacji poszukujemy specjalistów na stanowisko Cloud Platform Engineer. Praca w dziale innowacyjno – inżynieryjnym.

Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za rozwój nowych funkcji platformy; projektowanie, testowanie, dokumentację oraz współpracę z innymi zespołami. Praca odbywa się w zespołach SCRUMowych.

Kluczowe umiejętności:

Wyższe wykształcenie – Informatyka/Telekomunikacja lub tożsame

Minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego na podobnym stanowisku

Praktyczne doświadczenie w programowaniu w jednym z języków skryptowych (Python/Shell/Bash).

Znajomość systemu operacyjnego Linux z perspektywy użytkownika, jak i administratora.

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Umiejętność pracy z zespołem

Zdolność do szybkiego uczenia się i docierania do rozwiązań napotkanych problemów

Mile widziane:

Znajomość rozwiązań Cloud and DevOps (pipeline build&integration) szczególnie (KVM/ KubeVirt, Docker, AWS, Bosh)

Znajomość Ansible

Doświadczenie z GIT, JFrog, Artifactory, JIRA

Klient oferuje:

Długofalową, bezpośrednią współpracę (nie outsourcing) w oparciu o Umowę o Pracę

Podniesione koszty uzyskania przychodów

Komfortowe warunki pracy (nielimitowany dostęp do napojów,

Świeże owoce, miejsca do gry w piłkarzyki, biura wysokiej klasy, miejsce parkingowe)

Prywatna opieka medyczna dla pracowników i ich rodzin

Ubezpieczenie na życie

Dofinansowanie do karty Multisport

Szeroka oferta zniżkowa w placówkach kulturalnych i punktach usługowych

Dostęp do centrum odnowy biologicznej

Imprezy integracyjne

Możliwość dofinansowania edukacji

Szkolenia i szerokie możliwości rozwoju

Dofinansowanie do sekcji sportowych

Dodatkowe udogodnienia dla członków rodzin: półkolonie dla dzieci, pikniki rodzinne i inne

Dla osób spoza województwa małopolskiego pakiet relokacyjny

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media