Cloud Architekt

Devire

Kraków, małopolskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Kraków

Dla jednego z naszych klientów, firmy informatycznej wchodzącej na polski rynek i budującej centrum nowej technologii w Krakowie, szukamy ...

Cloud Architect

Informacje o Firmie:

  • Siedziba główna w USA - Nowy Jork, biuro w Indiach - Bangalore, otwarcie nowego biura w Polsce - Kraków.
  • Firma dostarcza kompleksowe rozwiązania chmurowe dla handlu detalicznego w branży e-commerce
  • Współpraca z wieloma firmami z listy Fortune 500 i z najlepszymi startup’ami na świecie.
  • Zakres usług obejmuje: Enterprise Assessment & Adoption, Cloud Devops & Support Cloud Application Re-engineering, Research innovation, Data Science, Machine Learning, Artificial Intelligence, UX Design

Główne obowiązki:

  • Rozwój i wdrażanie aplikacji e-commerce w GitHub, Google Cloud, AWS, Rack Space itp.
  • Projektowanie środowisk chmurowych klient
  • Zapewnienie jakości i rozwoju infrastruktury chmury
  • Dostarczanie klientom strategii chmurowych, dostosowanych do celów biznesowych
  • Bycie ekspertem z metodologii i techniki migracji infrastruktury ( masowe ruchy aplikacji w chmurze, w tym wdrożenie).

Wymagania:

  • Doświadczenia w architekturze chmurowej dla rozwiązań aplikacji e-commerce.
  • Dobra znajomość architektury chmurowej i doświadczenie w projektowaniu aplikacji dla Google Cloud za pomocą klastra kontenera Kubernetes.
  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu i migracji istniejących lokalnych aplikacji do infrastruktury chmury.
  • Minimum 5 lat doświadczenia
  • Biegły angielski

Nasz klient oferuje:

  • Standarodwy pakiet benefitów (opieka medyczna, społeczna, karty benefitowe)
  • Umowa o pracę bądź B2B
  • Otwarty budżet na stanowisko
  • Nowoczesne biuro w centrum Krakowa
Devire Devire Devire Devire