Cloud Architect (AWS or Azure)

Cyclad Sp. z o.o.

Remote, dolnośląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Remote

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Ponad 10 lat

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Project Management

Informacje o projekcie:

  • Branża: Ubezpieczenia
  • Lokalizacje oddziałów firmy: Katowice, Gdynia, Szczecin, Łódź, Kraków, Warszawa
  • Obszar projektu: Obsługa procesu tworzenia i wydawania aplikacji
  • Zespół: 25 inżynierów w Polsce i oddziałach zagranicznych
  • Metodologia: Agile
  • Chmura: Azure/AWS/GCP
  • Konteneryzacja: k8s, Docker
  • Możliwość rozpoczęcia pracy między 7:00 a 10:00
  • Praca zdalna: 100% z okazjonalnmi wizytami w biurze
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Język angielski: C1
  • Wynagrodzenie: do ustalenia, 25k-35k netto / B2B lub UoP
  • Tech stack: Linux, Windows, k8s, Docker, MSSQL, Oracle DB, PostgreSQL, MongoDB, Terraform, Ansible, Azure DevOps, Jenkins, Git, SVN, DataDog, Azure monitoring stack, Bash/Python, JSON, PowerShell, ELK, Grafana, runc, VMWare, Xen, KVM, Chef, Puppet, Firewalls, VPNs, proxies & Load balancers, WAF, Nginx, HAProxy, Apache, Tomcat, Jboss, Object Store, NFS, SANs, RAID, LVM, Application security (B2C, B2B, SAML, OAuth)

Opis stanowiska:

  • Współpraca z rozproszonymi zespołami i kierowanie wybranymi działaniami
  • Wspieranie klientów (bieżące projekty i produkcja)
  • Wspieranie innowacji w zakresie R&D Cloud
  • Kierowanie procesu tworzenie i dostarczanie infrastruktury (w razie potrzeby zaangażowanie się w takie działania)
  • Udział w budowaniu, zarządzaniu i obsłudze infrastruktury oraz konfiguracji aplikacji z naciskiem na automatyzację i infrastrukturę jako kod
  • Zaangażowanie i prowadzenie kompleksowych rozwiązań monitorujących w celu zapewnienia pełnej widoczności różnych komponentów platformy przy użyciu narzędzi i usług takich jak Kubernetes, Prometheus, Grafana, ELK, Datadog, New Relic i innych
  • Ocena trendów wydajnościowych oraz ustalenie odpowiednich planów skalowalności

Wymagania:

  • Pełne zrozumienie zasad i praktyk chmury oraz chmury natywnej
  • Praktyczne doświadczenie w środowiskach chmurowych - AWS lub Azure, znajomość GCP będzie atutem
  • 2+ lat przywództwa technicznego na stanowisku głównego inżyniera lub lidera technicznego
  • 5+ lat doświadczenia w pracy na infrastrukturze deweloperskiej i produkcyjnej
  • 5+ lat doświadczenia w pracy z kompleksowymi, wysokowydajnymi systemami rozproszonymi na produkcji
  • Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów i zdolność do samodzielnej pracy
  • Płynna znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenia w pracy z zagranicznymi klientami

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań i nowych technologii w międzynarodowym środowisku
  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na czas nieokreślony lub B2B z płatnym urlopem
  • Elastyczne godziny pracy
  • Partnerskie podejście i komunikacja z poszanowaniem indywidualnych potrzeb i pomysłów na plany rozwoju pracowników
  • Możliwość uczenia się od globalnych ekspertów branżowych
  • Cykliczne imprezy i konkursy dla pracowników (biegi biznesowe, paintball itp.)
  • Prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport
  • Ubezpieczenie na życie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.