Cloud Administrator/Architekt

Żabka Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

To my, Żabka Polska! Tworzymy sieć sklepów, które codziennie ułatwiają życie milionom Polaków. To ogromne przedsięwzięcie, szczególnie, że mamy apetyt na dalszy rozwój i innowacyjne rozwiązania. U nas weźmiesz udział w nowatorskich projektach, rozwiniesz swoje umiejętności i zdobędziesz doświadczenie w firmie, która z rozmachem wkracza w epokę digitalu!

Miejsce pracy: Poznań

Twoje zadania:

  • integracja rozwiązań cloud z systemami on-premises
  • projektowanie i rozwój architektury Azure (IaaS, PaaS)
  • monitorowanie i optymalizacja kosztów usług cloud np. Analysis Services, Data Factory, Power BI
  • umiejętne zarządzanie bazami SQL DW, CosmosDB
  • poszukiwanie nowych rozwiązań

Oczekiwania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w projektowaniu i rozwoju architektury Azure (IaaS, PaaS)
  • doświadczenie w zarządzaniu bazami SQL DW, CosmosDB
  • znajomość zasad bezpieczeństwa oraz umiejętność ich praktycznego zastosowania
  • samodzielność, umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • chęci uczenia się i poszerzania wiedzy z dziedziny Cloud/AWS/Linux,
  • dobra znajomość jęz. angielskiego

Oferujemy:

  • perspektywę rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem sieci sklepów typu convenience
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • pracę w zespole osób nastawionych na cel
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia
  • lokalizację biura w centrum Poznania
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)
  • przyjazną, nieformalną atmosferę pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".