Erbud S.A.

ERBUD S.A. to jedna z czołowych grup budowlanych w Polsce, realizująca wymagające projekty budowlane w segmencie komercyjnym, infrastruktury publicznej, inżynieryjno-drogowym, energetycznym i mieszkaniowym. Grupa, od ponad 25 lat działa na rynku polskim oraz na rynkach innych krajów Unii Europejskiej.

W chwili obecnej, w związku z realizowaną budową, poszukujemy proaktywnych i zorientowanych na cel Kandydatów na stanowisko:

Cieśla

Od: Erbud S.A.
Miejsce pracy: Wrocław

Cieśla

Zakres obowiązków:

  • Praca na szalunkach systemowych (np. PERI, ULMA)
  • Wykonywanie szalunków pod schody betonowe, belki, wieńce, słupy, stopy, ławy
  • Wykonywanie konstrukcji drewnianych,
  • Wykonywanie pomiarów,
  • Praca z rysunkiem technicznym.

Oczekujemy:

  • doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku pracy,
  • umiejętnością czytania rysunku technicznego,
  • samodzielną realizacją powierzonych zadań,
  • dyspozycyjnością i zaangażowaniem w realizacji wyznaczonych celów.

Oferujemy:

  • pracę w firmie będącej jednym z liderów rynku budowlanego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.
  • Pakiet ubezpieczeniowy, medyczny i sportowy.