Opis stanowiska pracy

- wykonywanie elementów betonowych oraz żelbetonowych do konstrukcji nośnych budowli lub elementów wypełniających budowlę, a także tworzenie elementów żelbetonowych dróg, mostów, budowli
- wykonywanie konstrukcji drewnianych do szalunków i stemplowań

Wymagania

Wymagania:
• praktyczna znajomość technologii szalunkowych
• sumienność
• uczciwość
• mile widziana znajomość j. angielskiego

Prezentacja firmy

G&M Sp. z o.o. <br/>Dynamicznie rozwijająca się firma z ponad 10-letnim ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości