CIEŚLA/ZBROJARZ

Lugra Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma budowlana zatrudni na stanowisku:

Miejsce pracy: Niemcy

Nr ref. CZ-NBP/07-2018

Wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie na budowach lub w zakładach prefabrykacji
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

Oferujemy

  • umowę o pracę (praca na terenie Niemiec)
  • ubranie robocze, narzędzia
  • zakwaterowanie

Informujemy, iż Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest LUGRA Sp. z o.o., ul. Karczunkowska 172, 02-871 Warszawa. Możecie się Państwo z nami skontaktować pod adresem e-mail: info@lugra.com.pl

a/ Pana/Pani dane przetwarzane będą na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody, oraz na podstawie art. 221 k.p. w celu rekrutacji prowadzonych przez Administratora.

b/ Pani/Pana dane będą ujawniane odbiorcom świadczącym obsługę systemów IT dla Administratora.

c/ Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 m-cy

d/Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych do innego administratora. Pani/Pana żądania mogą być kierowane na wyżej wymieniony adres e-mailowy, bądź mogą być składane osobiście w siedzibie Administratora.

e/ W każdym czasie przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody na dalsze przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych. Dyspozycję cofnięcia zgody należy przesłać drogą elektroniczną na wskazany wyżej adres e-mail, albo złożyć ją bezpośrednio w siedzibie Lugra Sp. z o.o. adres j.w.. W przypadku cofnięcia zgody, przetwarzanie danych dokonywane przed złożeniem oświadczenia, będzie w pełni legalne.

f/ Podanie danych osobowych w zakresie opisanym w art. 221 k.p. jest obowiązkowe, w pozostałym zakresie jest dobrowolne, i stanowi warunek konieczny do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Administratora. Brak podania danych osobowych uniemożliwia wzięcie udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Administratora.

g/ Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego sprawującego kontrolę nad legalnością i prawidłowością przetwarzania danych osobowych.

h/ Pani/Pana dane nie będą przekazywane do krajów spoza obszaru UE oraz do organizacji międzynarodowych

i/ wobec Pani/Pana danych osobowych nie będą podejmowane zautomatyzowane decyzje (decyzje bez udziału człowieka), nie będą też one podlegały profilowaniu.

Aplikację (CV, list motywacyjny) proszę wysyłać poprzez przycisk "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Lugra Sp. z o.o. od kilkunastu lat realizuje roboty budowlane w Polsce, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Inżynieria