Cieśla, Zbrojarz, Pomocnik budowlany

ZOB Sołtys

Swarzędz, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnię cieśli z umiejętnością zbrojenia. Pomocników budowlanych z umiejętnością zbrojenia oraz zbrojarzy. Miejsce budowy: Swarzędz

Możliwość zakwaterowania na miejscu.

Ze swojej strony gwarantuje terminowe wypłaty (tygodniówki) i atrakcyjne wynagrodzenie. Prace w zespole ludzi w dobrej atmosferze. Więcej informacji udzielę telefonicznie. Praca od zaraz.

Wymagania

- umiejętność zbrojenia
- doświadczenie w pracach zbrojarskich i szalunkowych
- przestrzeganie zasad bhp

Prezentacja firmy

Jesteśmy wyspecjalizowaną firmą, z praktyką i z ponad 30-letnim doświadc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie