Cieśla - zbrojarz - betoniarz

Ruben-Bau Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Od: Ruben-Bau Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Niemcy

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 5 do 10 lat

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie

Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec w budownictwie mieszkaniowym oraz przemysłowym poszukuje doświadczonych cieśli- zbrojarzy – betoniarzy do budowy obiektów.

Zadania / zakres wykonywanych prac:

  • wykonywanie szalunków pod konstrukcje betonowe na budowach,
  • wykonywanie zbrojeń i montaż elementów gotowych – prefabrykatów,
  • montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych Peri, Doka , Hunnenbeck, lub podobnych,
  • betonowanie- praca w oparciu o rysunek techniczny,
  • obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach zbrojarskich , ciesielskich i betoniarskich.

Oferujemy:

  • długoterminową, stabilną i legalną pracę,
  • bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),
  • atrakcyjne wynagrodzenie (stawki godzinowe wypłacane w euro, regularne płatności),
  • opiekę biura podczas odbywania kontraktów.

Wymagania:

  • umiejętności organizowania, użytkowania i likwidacji stanowiska pracy robót ciesielsko-zbrojarsko-betoniarskich oraz czynności pomocniczych z uwzględnieniem przepisów bhp, ppoż. i ochrony środowiska,
  • min. 5 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,
  • sumienność, rzetelność w pracy,
  • preferowani kandydaci w wieku 25-50 lat,
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
  • brak nałogów,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własne auto.