Cieśla wykończeniowy / stolarz

Proffman

Gdańsk (docelowo Norwegia), pomorskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszych skandynawskich klientów poszukujemy od zaraz cieśli wykończeniowych i stolarzy.

Oferujemy:

  • umowę o pracę ze skandynawskim pracodawcą
  • wynagrodzenie od 180 koron/h do 200 koron/h
  • możliwość pracy w większym wymiarze godzin
  • pomoc w sprawie zakwaterowania i wyjazdu

Prosimy o przesłanie kompletnego cv zawierającego okresy zatrudnienia (pracodawca, miejscowość, miesiąc i rok), stanowisko oraz zakres wykonywanych prac.

Wymagania

  • udokumentowanego doświadczenia zawodowego min. 5 lat
  • mile widziana znajomość j. angielskiego lub j. norweskiego
  • mile widziane referencje
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w Skandynawii
  • samodzielności i odpowiedzialności

Prezentacja firmy

Firma Proffman (dawniej Euro-Jobs) jest agencją zatrudnienia legitymując... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
od 2 miesięcy
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
90PLN - 100PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
10% dodatek wakacyjny
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne