Human Resources Poland Sp. z o.o.

Cieśla szalunkowy

Od: Human Resources Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wielka Brytania / Anglia

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 10

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Podstawowe

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne

Opis stanowiska:

  • Prace ciesielskie przy budowie obiektów mostowych, przemysłowych, budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej
  • Przygotowywanie i składanie szalunków systemowych oraz tradycyjnych
  • Praca na podstawie rysunku technicznego
  • Betonowanie

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku cieśli szalunkowego
  • Umiejętność wykonywania konstrukcji drewnianych do szalunków, znajomość szalunków systemowych (Peri, Doka, tradycyjne i inne)
  • Doświadczenie w pracy na budowie mostów, obiektów przemysłowych, budynków mieszklanych i uzyteczności publicznej, itp.
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość do wyjazdu za granicę od zaraz

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na warunkach brytyjskich (kontrakt z pracodawcą podpisywany w Polsce przed wyjazdem)
  • Atrakcyjne stawki godzinowe
  • Duża liczba godzin pracy w ciągu tygodnia
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • Pomoc w załatwieniu formalności w Polsce i na miejscu, opieka koordynatora (odbiór z lotniska, pomoc w sprawach urzędowych, bankach itp.)