Cieśla szalunkowy

CBA Recruitment

Oslo, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego norweskiego klienta poszukujemy:

z doświadczeniem w pracy w Norwegii oraz komunikatywnym językiem norweskim lub angielskim.

Praca w okresie od luty-marzec 2015 na projektach w Oslo
Oraz od czerwca 2015 na projekcie na przedmiesciach Oslo, ktory bedzie trwac w przyblizeniu rok czasu

Interview z pracodawca norweskim w dniach 02-03 luty 2015 w Gdansku

Oferujemy:
Zatrudnienie w stolicy Norwegii – Oslo
Wynagrodzenie 180-200 Nok/godz.
Możliwość realizacji nadgodzin na wybranych projektach (płatne 50% oraz 100%)
Zakwaterowanie
Zatrudnienie na norweskich warunkach (pomoc w uzyskaniu norweskiego pozwolenia na pracę oraz numeru podatkowego)
Data rozpoczęcia rozpatrywana indywidualnie

Wymagania

Wymagamy wykształcenia kierunkowego – cieśla.
Aktualnego doświadczenia w pracy na stanowisku cieśla szalunkowy.
Komunikatywnej znajomości języka norweskiego lub angielskiego.

Prosimy o dołączenie do CV numeru telefonu do przynajmniej 3 z byłych pracodawców norweskich, w celu sprawdzenia referencji lub ewentualne przesłanie referencji na piśmie.

Mile widziane
Gotowość na rozpoczęcie pracy od zaraz oraz własny samochód.

Prezentacja firmy

CBR jest częścią międzynarodowej grupy CBA Fagformidling z główną siedzi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
Dostepne
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy