CIEŚLA SZALUNKOWY

Proframe Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Polska spółka BAUTECH z wieloletnim doświadczeniem, delegująca pracowników budowlanych do pracy na terenie Niemiec, poszukuje kandydatów z doświadczeniem w pracy na stanowisku:

Wymagania

bez znajomości j. Niemieckiego:

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku CIEŚLA szalunkowy potwierdzone świadectwami pracy od poprzednich pracodawców
  • Doświadczenie w pracy w systemach szalunkowych PERI i DOKA
  • Rzetelność, pozytywne nastawienie do pracy
  • Dostępność do wyjazdu od zaraz!
  • Oferta otwarta również dla operatora dźwigowego

Oferujemy:

  • Nie wymagamy znajomości języka Niemieckiego!
  • W pełni legalne zatrudnienie, umowę o pracę na pełnym etacie, pełen ZUS w Polsce i opodatkowana
  • Kasa urlopowa ULAK, odprowadzany podatek niemiecki od wynagrodzeń
  • Pracownik zostanie oddelegowany do pracy w Niemczech na podstawie druku A
  • Zapewniamy narzędzia oraz ubrania robocze
  • Warunki finansowe zatrudnienia zależne od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
  • Organizacja zakwaterowania przez pracodawcę
  • Możliwość ubiegania się o zasiłek rodzinny w Niemczech (Kindergeld), zwrot podatku

Prezentacja firmy

Proframe sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się spółka zatrudniająca... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Inne