Opis stanowiska pracy

Samodzielny montaż i demontaż szalunków, ścian,słupów i stropów w szalunkach systemowych (np.Peri multiflex). Stawka ryczałtowa za metr kwadratowy lub sześcienny betonu w elemencie. Zatrudnimy od zaraz brygadę złożoną z 8 -10 osób do wykonania wyżej wymienionych robót. Kwestie finansowe jesteśmy w stanie omówić po otrzymaniu zgłoszenia od kandydatów.

Wymagania

Doświadczenie na wyżej wymienionych stanowskach.

Prezentacja firmy

REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Kontrola jakości, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne