Larex Personeelsbemiddeling B.V.
Larex Personeelsbemiddeling obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Cieśla Szalunkowy

Miejsce pracy: Holandia

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków na powyższym stanowisku obejmuje odpowiedzialność za wszystkie typowe prace ciesielskie w ramach danego projektu. Praca dotyczy różnych gatunków szalunków systemowych, a także sprawność w obróbce betonu oraz wykonywaniu demontażu i umieszczanie szalunków.

Wymagania:

  • Odpowiednie doświadczenie zawodowe
  • Samodzielna praca na podstawie rysunku
  • Dyplom VCA (będzie dodatkowym atutem)
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Własny samochód (mile widziane)
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikacje oraz pozwalającym zrozumienie poleceń przełożonego

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie €420-€550 netto na podstawie 40 godzin pracy
  • Tygodniowy system wynagrodzenia
  • Zwrot kosztów dojazdów (dla kandydatów posiadających własny samochód)
  • Zakwaterowanie bez dodatkowych kosztów dla kandydata, pokój jednoosobowy oraz wi-fi
  • Warunki pracy zgodnie z Układem Zbiorowym Pracy NBBU
  • Możliwość kontaktu w języku polskim

Poza wyżej wymienionym wynagrodzeniem oferujemy/gwarantujemy również:

  • Ciągła praca przy ciekawych projektach w renomowanych firmach!
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Opłacanie składek emerytalnych
  • Środki ochrony osobistej
  • Narzędzia podręczne jak i elektroniczne
  • Możliwość uzyskania certyfikatu VCA
  • Pomoc w uzyskaniu numeru BSN
  • W przypadku dojazdów własnym samochodem: € 0,19 za kilometr za dojazd z miejsca pracy od miejsca zamieszkania ( od pierwszego kilometra)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.