Opis stanowiska pracy

Cieśla szalunkowy +/-370€ netto(podstawa na tydzień)

Stabilna praca na długo w pełnym wymiarze godzin

Masz doświadczenie jako cieśla szalunkowy? Rysunek techniczny nie stanowi dla Ciebie najmniejszego problemu? Komunikujesz się w języku angielskim lub holenderskim? Ta oferta jest z pewnością dla Ciebie!

Aplikuj teraz na to ogłoszenie za pomocą opcji "Aplikuj"

Po więcej informacji zadzwoń (0031)294287027 lub na polski numer (0048)717166237

Dla naszego klienta poszukujemy obecnie cieśli szalunkowego do pracy przy produkcji prefabrykatow betonowych. Firma jest przodującym na rynku holenderskim producentem tego typu elementów.

Obowiązki:

  • budowa form elementów na podstawie rysunku technicznego (znajomość rysunku technicznego obowiązkowa)
  • kontrola złożonych elementów

Wymagania:

  • znajomość rysunku technicznego
  • doświadczenie w tej funkcji
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego mile widziana
  • umiejętność obsługi narzędzi budowlanych
  • motywacja i chęci do pracy
  • prawo jazdy i własne auto będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 12,5€ - 13,50€ brutto
  • przy 40 godzinach pracy wynagrodzenie netto +/- 370€ (po odliczeniu kosztów zakwaterowania, ubezpieczenia, podatków itd.)
  • dużo ilość nadgodzin, nadgodziny płatne 150% (każda godzina powyżej 8 dziennie)
  • zakwaterowanie blisko pracy
  • zwrot kosztów dojazdu do pracy
  • ubezpieczenie (24€ tygodniowo)
  • pomoc polskiego koordynatora
  • możliwość kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe

O nas:

OrangeJobs jest holenderską agencją pracy działającą z powodzeniem na rynku holenderskim od ponad 10 lat. Oferujemy fachowcom z Europy środkowej i wschodniej stabilną pracę na pełny etat w w sprawdzonych firmach. Pracując dla nas otrzymujesz dobre zakwaterowanie, wypłatę w formie tygodniówek na czas, ubezpieczenie oraz pomoc koordynatora przy załatwianiu formalności związanych z przyjazdem do Holandii. Od innych biur wyróżnia nas posiadanie wszelkich certyfikatów dających pracownikowi gwarancję, że trafił do właściwego miejsca. Specjalizujemy się w sektorach: metal, logistyka, budownictwo i produkcja.

Prezentacja firmy

OrangeJobs to holenderska agencja pracy działająca z powodzeniem na hole... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Budownictwo / Praca na budowie