Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
• wykonywanie szalunków pod konstrukcje betonowe na budowach infrastruktury (mosty, estakady, wiadukty, tunele)
• montaż/demontaż szalunków tradycyjnych, systemowych Peri, Doka lub podobnych
• betonowanie
• praca w oparciu o rysunek techniczny

Oferujemy:
• długoterminowe zatrudnienie wg. holenderskiego prawa pracy
• tygodniowe wynagrodzenie
• ubezpieczenie zdrowotne i socjalne
• opieka polskiego koordynatora
• zakwaterowanie (pokoje 1 lub 2 osobowe)

Wymagania

Wymagania:
• kilkuletnia i aktualana praktyka w zawodzie
• język angielski lub niemiecki w stopniu dobrym lub komunikatywnym
• odpowiedzialność, umiejętność pracy samodzielnie oraz w grupie
• prawo jazdy
• samochód (w przypadku kilkuosobowych grup, wystarczy 1 auto)
• mile widziany dyplom VCA
• mile widziany Sofi numer

Prezentacja firmy

Aelbers Personeel B.V. to renomowana agencja pośrednictwa pracy współpra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
100
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
6 500PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Praca fizyczna