CIEŚLA SZALUNKOWY

Work Service Express

Francja, zagranica

Miejsce pracy: Francja

Wymagania
• Doświadczenie w pracy na metalowych systemach szalunkowych (SATECO, OUTINORD, PERI, DOKA)
• Samodzielność w działaniu
• Znajomości języka francuskiego (mile widziane)
• Możliwość wyjazdu własnym samochodem na projekt (mile widziane)

Obowiązki
• Stawianie ścian
• Zalewanie fundamentów
• Praca na stropach
• Praca przy budowie zapory

Oferujemy
• Umowa na francuskich warunkach
• Podatek dochodowy odprowadzany we Francji
• Zapewnione francuskie ubezpieczenie (Carte Vital)
• Urlop płatny (congés payés) 10% wysokości wypłaty miesięcznej brutto – doliczane jet to do każdej wypłaty miesięcznie
• Premia na koniec kontraktu (Prime de précarité) 10 % wysokości całego kontraktu brutto – wypłacane na koniec kontraktu
• Premia obiadowa (prime panier) 9 EUR/dziennie
• Transport do miejsca pracy i na projekcie oraz wyżywienie - organizacja po stronie pracownika

A jeśli polecisz nam znajomego cieślę, który wyjedzie z nami do pracy za granicą, otrzymasz DODATKOWO 300 ZŁOTYCH (nagrody sumują się!)

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij Swoje CV!
Pośpiesz się a wyjedziesz już niebawem!

UWAGA ! W TEMACIE MAILA WPISZ NAZWĘ STANOWISKA

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.