Cieśla szalunkowy

Mavax Sp. z o.o.

Belgia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Do Naszej ekipy pracowników na terenie Belgii zatrudnimy doświadczonych cieśli szalunkowych na prefabrykacji.

OBOWIĄZKI:

  • Praca przy produkcji prefabrykatów betonowych w hali produkcyjnej (schody, ściany)
  • Montaż szalunków i systemów szalunkowych
  • Obsługa narzędzi do cięcia i obróbki drewna
  • Wiązanie zbrojeń

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie zawodowe min. 2 lata
  • Dokładność, szybkość

Mile widziane:

  • Prawo jazdy kat. B i samochód
  • Znajomość podstawowa języka angielskiego

OFERTA:

  • Stałe zatrudnienie na umowie o pracę
  • Zapewnione i bezpłatne zakwaterowanie
  • Możliwość zjazdów wg grafiku
  • Wynagrodzenie miesięczne w euro
  • Stały kontakt z polskim koordynatorem i biurem

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Możliwość podjęcia pracy od zaraz

Prezentacja firmy

Mavax Sp. z o.o. to firma działająca w branży human resources. Swoją ofe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne