Cieśla szalunkowy

Euro Group

Austria, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Euro Group wpisana do podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 5761, dla swojego partnera w Austrii prowadzi rekrutację pracowników na stanowisko cieśla szalunkowy.

Wymagania:

  • doświadczenie w zawodzie
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny
  • znajomość systemów szalunkowych Peri, Doka, Ulma
  • mile widziane doświadczenie w pracy za granicą
  • własny transport.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie
  • 13 i 14 pensja
  • umowę o pracę na austriackich warunkach
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zakwaterowanie
  • opieka polskiego koordynatora

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o wysłanie swojego CV drogą elektroniczną klikając w przycisk "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Twój najlepszy partner w pośrednictwie pracy w Austrii, Niemczech... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria