Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy CPC Consulting Group Sp. z o.o. Sp. Komandytowa, nr w rejestrze Agencji Zatrudnienia 8148, dla swoje Klienta, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

                        - Cieśla szalunkowy -

miejsce pracy - Austria/okolice Graz

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy kontraktowej przewidziane na dłuższą współpracę

- stawkę godzinową:

- 12,84 euro + płatny urlop + święta

- dieta dzienna (za każdy przepracowany dzień):

  15 euro na poczet zakwaterowania

  dodatek dzienny w zależności od przepracowanych godzin: 6-9h - dodatek 13,20 euro; od 10h - 26,40 euro

- pełne ubezpieczenie

- 40-50 h pracy w tygodniu

- pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Wymagania

- doświadczenie zawodowe o w/w profilu (szalunki)

- dobra znajomość j. niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację - poziom znajomości j. niemieckiego weryfikowany będzie podczas rozmowy telefonicznej

- dokładność, pracowitość

- możliwość szybkiego wyjazdu

- możliwość wyjazdu własnym środkiem transportu będzie dodatkowym atutem

Zainteresowane osoby proszone są o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu Infopraca.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Prezentacja firmy

CPC Consulting Group Sp. z o.o. Sp. komandytowa (Agencja Pracy nr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie