Cieśla szalunkowy / Zbrojarz

HR Hunters Sp. z o.o.

Norwegia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Workshop poszukuje dla norweskiego klienta wykwalifikowanych oraz doświadczonych specjalistów w zawodzie:

CIEŚLA SZALUNKOWY / ZBROJARZ

Wykonywanie prac i obowiązków zgodnych z wyżej wymienionym zawodem. Wymagamy umiejętności montażu systemów szalunkowych Peri, Doka, betonowania oraz zbrojenia zgodnie z rysunkiem technicznym.

Doceniamy sumienność, pracowitość i fachowość wykonywanej pracy.

Obowiązki

  • Montaż szalunków systemowych Peri / Doka,
  • Zbrojenie,
  • Betonowanie

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka norweskiego, szwedzkiego lub angielskiego,
  • Umiejętność montażu systemów szalunkowych Peri, Doka, betonowania, zbrojenia,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Minimum 3 lata udokumentowanego stażu w zawodzie,

Mile widziane

  • Udokumentowane doświadczenie z pracy na terenie Skandynawii,
  • Aktualne pozwolenie na pracę na terenie Norwegii,
  • Aktualna norweska karta podatkowa - Skattekort.

Pracodawca zapewnia

  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Zlecenia u poważnych i profesjonalnych klientów,
  • Opieka Konsultantów Personalnych,
  • Pomoc w zakwaterowaniu
  • Wszystkie ubezpieczenia wymagane przez prawo
  • Kursy oraz szkolenia zawodowe

Prezentacja firmy

Agencja pracy Workshop Bemanning og Kompetanse AS zakupując w 2011 r. 10... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis