Cieśla szalunkowy/Zbrojarz z dobrym angielskim - Szwecja - 203 kr brutto/h

RECONNECT

Szwecja, zagranica

Opis stanowiska pracy

RECONNECT to Agencja Doradztwa Personalnego, której celem jest usprawnienie działalności swoich klientów poprzez pozyskiwanie najlepszych kandydatów na rynku, szeroki proces sourcingu oraz selekcje metodami badań behawioralnych. Specjalizujemy się w branżach IT, Finanse & Księgowość, Sprzedaż & Marketing, Inżynieria & Produkcja oraz Budownictwo.

Aktualnie dla naszego partnera w Szwecji, szukamy doświadczonych ciesli szalunkowych-zbrojarzy na budowę bloków mieszkalnych oraz przebudowe mostu. Głównym wykonawcą jest duża znana szwedzka firma budowlana.

Oferujemy szwedzką umowę o pracę.

Stawka - 203 kr szwedzkich brutto na godzinę.

Szwedzkie skłądki socjalne

Praca na pełen etat

Ubrania, weszelkie narzędzia na miejscu

PRACA OD ZARAZ!

Koszt mieszkania to około 3500 kr miesięcznie.

Wymagania

Wymagane 5 lat doświadczenie w zawodzie cieśla szalunkowy/zbrojarz, znajomość systemów PERI oraz DOKA

Umiejetność czytania rysunków

Mile widziane wcześniejsze doświadczenie z pracy w Skandynawii jak i wprowadzeniu robót.

Język angielski na dobrym poziomie!! Wymóg konieczny.

Prezentacja firmy

Działalność RECONNECT obejmuje wyszukiwanie i pozyskiwanie pracow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie