Cieśla szalunkowy - Zbrojarz - Betoniarz

Randstad AS

Norwegia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • Umiejętność samodzielnego czytania i rozumienia rysunku technicznego
  • Znajomość systemów szalowania oraz zbrojenia
  • Minimum 3 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole jak i samodzielnie
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • Zorganizowane brygady z wcześniejszym doświadczeniem mile widziane

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie zgodne z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
  • Pełne ubezpieczenie zdrowotne, dodatkowe ubezpieczenie wypadkowe
  • Prace na długich projektach
  • Pomoc w zakwaterowaniu oraz organizacji formalności w norweskich urzędach
  • Opiekę konsultanta
  • Miłą atmosferę w pracy
  • Pracę w firmie, która traktuje Cie z szacunkiem

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Skontaktujemy sie z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji TYLKO W JEZYKU ANGIELSKIM klikając w przycisk aplikowania.

Prezentacja firmy

Rzetelna firma ktora poszukuje rzetelnych ludzi do pracy, jestesmy pomoc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Inne, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne