Cieśla szalunkowy w Islandii

Work Service Express

Islandia, mazowieckie

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Islandia »

Miejsce pracy: ISLANDIA
Poszukujemy doświadczonych cieśli szalunkowych
KRAZ: nr 1116
Praca tymczasowa

ZADANIA:

• Wykonywanie prac związanych z szalowaniem stropów, ścian, schodów itp.
• Montaż i demontaż różnych systemów szalunkowych
• Układanie siatek zbrojeniowych
• Wylewka betonu

WYMAGANIA:

• Udokumentowane doświadczenie jako cieśla szalunkowy, minimum 3 lata
• Znajomość rysunku technicznego, planów budowlanych
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Szybkie tempo pracy, poczucie samodzielności

OFERUJEMY:

• Stabilne zatrudnienie na warunkach islandzkich
• Pomoc w zakupie biletu lotniczego (koszt potrącany w późniejszym czasie z wynagrodzenia)
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Nadgodziny
• Zakwaterowanie