Cieśla szalunkowy (ściany) - praca od zaraz, na umowie francuskiej

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Paryż, Francja, zagranica

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Paryż, Francja

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 4

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Bez wykształcenia

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie

Dla naszego klienta, francuskiej firmy działającej w branży budowlanej, poszukujemy 4 osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

CIEŚLA SZALUNKOWY / ściany

Zakres obowiązków:
- Wykonywanie prac związanych z szalowaniem 12-metrowych ścian;
- Montaż i demontaż systemów szalunkowych;
- Rozkładanie płyt ściennych (w zależności od zapotrzebowania);
- Układanie siatek zbrojeniowych;
- Wylewka betonu.

Mile widziane:
- auto dyspozycyjne na wyjazd;
- komunikatywna znajomość języka francuskiego;

Oferujemy:
- Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę francuską;
- Stawkę godzinową (10,95 brutto) + dietę wyżywieniowa (9,70 netto za dzień roboczy) +dodatki: 10% ekwiwalentu urlopowego i 10% IFM (Indemnité de fin de mission);
- Zakwaterowanie organizowane i dofinansowane przez Pracodawcę;
- Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych;
- Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Oferta pracy tymczasowej. Licencja Agencji nr 1954

Wymagania:
- Min. 3 lata doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku (mile widziane doświadczenie na kontraktach zagranicznych);
- Aktualne badania wysokościowe;
-Znajomość różnych systemów szalunkowych (ALPHI, PERI, DOKA);
- Dyspozycyjność do szybkiego rozpoczęcia pracy;
- Znajomość rysunku technicznego;
- Szybkość i precyzja w wykonywaniu prac.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.