Cieśla szalunkowy SATECO/DOKA

Work Service

Bretagne , zagranica

Opis stanowiska pracy

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Obecnie dla jednego z naszych Klientów we Francji poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Cieśla szalunkowy - SATECO

OPIS STANOWISKA:

• Stawianie ścian
• Zalewanie fundamentów
• Praca na stropach
• Wiązanie zbrojeń

WYMAGANIA:

• Udokumentowane doświadczenie w pracy na systemach szalunkowych SATECO i DOKA
• Samodzielność w działaniu
• Możliwość wyjazdu własnym samochodem na projekt
• Mile widziana znajomość języka francuskiego

OFERUJEMY:

• Umowę o pracę na pełen etat – (152 h/m-c)
• Wynagrodzenie w wysokości 10 Euro brutto/h
• Możliwość wypracowania NADGODZIN
• DODATEK za eksploatację prywatnego pojazdu
• DODATEK za znajomość języka francuskiego
• Zakwaterowanie
• Stabilne miejsce zatrudnienia i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach
• Wynagrodzenie wypłacane terminowo (w Euro lub złotówkach, wedle preferencji pracownika)
• Opiekę rzeczowego i sprawnego koordynatora w miejscu oddelegowania.

A jeśli polecisz nam znajomego cieślę, który wyjedzie z nami do pracy za granicą, otrzymasz DODATKOWO 300 ZŁOTYCH (nagrody sumują się!)

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij Swoje CV!
Pośpiesz się a wyjedziesz już niebawem!

Wymagania

• Udokumentowane doświadczenie w pracy na systemach szalunkowych SATECO

Prezentacja firmy

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
6 000PLN - 6 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie