Cieśla szalunkowy - Rorvik - Oferta wyłącznie dla osób przebywających w Norwgii

Stolt Bemanning AS Oslo

Trondheim, Norwegia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma Stolt Bemanning AS poszukuje do pracy

Cieśli szalunkowych

Start projektu - natychmiastowy
Miejsce pracy: Rorvik, środkowa Norwegia,
Stawka: 220 NOK/H brutto
Zakwaterowanie: bezpłatne
Wyżywienie: 4 posiłki dziennie, bezpłatne

Zakres obowiązków:
- Szalowanie systemowe PERI, DOKA oraz tradycyjne deskowanie zgodnie z rysunkiem technicznym,
- Zbrojenie,
- Zalewanie form betonem,

Wymagania

Wymagania:
- oferta jest skierowana wyłącznie do osób obecnie przebywających na terenie Skandynawii ze względu na obecnie panującą pandemię choroby Covid-19,
- świadectwo ukonczenia szkoły lub minimum 3 lata doświadczenia
- 3-5 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku cieśli szalunkowego,
- Język: Musisz być w stanie komunikować się w języku norweskim lub angielskim,
- Dobre umiejętności współpracy,
- Możliwość samodzielnej pracy,
- Norweski numer personalny,
- Norweska karta podatkowa na rok 2020,
- Pozowolenie na pobyt i pracę na terenie Norwegii.

Prezentacja firmy

Rekrutujemy specjalistów we wszystkich zawodach z obszaru branży budowla... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/05/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
85PLN - 90PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna