Cieśla szalunkowy (produkcja schodów) - 14 euro brutto/h - praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service

Waregem, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Waregem, Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, z branży betoniarskiej poszukujemy osób na stanowisko: Cieśli szalunkowego.

OPIS STANOWISKA

  • prace na terenie betoniarni
  • montaż szalunków i pozostałe prace ciesielskie

JEŚLI MASZ

  • wcześniejsze doświadczenie zawodowe jako cieśla
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • ubezpieczenie w ZUS lub KRUS na 30 dni przed wyjazdem
  • zdolność do wyjazdu własnym samochodem

JEŚLI CHCESZ

  • zatrudnienia na warunkach polsko – belgijskich w oparciu o umowę o pracę
  • stawki w wysokości 14 euro brutto/h z możliwością zwiększenia do 15,86 euro brutto/h
  • pełnego wymiaru godzin
  • systemu poleceń
  • pakietu szkoleń tak byś mógł pełnić samodzielne stanowisko
  • możliwości rozwoju
  • trzynastej pensji, opieki medycznej, karty paliwowej
  • pomocy w zorganizowaniu zakwaterowania oraz wsparcia polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii

Nie czekaj i aplikuj już dziś!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy