Cieśla szalunkowy - Praca w Norwegii - Jobbvikar AS

Jobbvikar AS

8310 KABELVÅG, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma Jobbvikar AS pilnie poszukuje do pracy w Norwegii:

Cieśli szalunkowych

Praca na północy Norwegii (region Nordland: Harstad, Svolvær)

Start pracy: jak najszybciej

Obowiązki:
- Szalowanie systemowe PERI, DOKA oraz tradycyjne deskowania zgodnie z rysunkiem technicznym,
- Zbrojenie zgodnie z rysunkiem technicznym,
- Praca w budownictwie mieszkaniowym (bloki, domy jednorodzinne, hotele) jak i przemyslowym (elktrownie, zapory wodne).

Wymagania

- Udokumentowany bieżący staż w zawodzie,
- Umiejętność czytania rysunku technicznego,
- Znajomość języka angielskiego lub norweskiego,

Mile widziane:
- Wcześniejsze doświadczenie ze Skandynawii.
- Norweski numer personalny lub tymczasowy numer (D-nummer),
- Pozwolenie na pracę na terenie Norwegii,
- Aktualna karta podatkowa na rok 2017.

Oferujemy:
- Legalne zatrudnienie na norweskich warunkach,
- Ubezpieczenie w pracy oraz w trakcie dojazdu oraz powrotu z pracy do domu,
- Zakwaterowanie firmowe (odpłatne)
- Opiekę konsultanta.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie