Cieśla szalunkowy_praca w Niemczech

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Lublin

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 20

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie

Dla naszego klienta w Niemczech poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku :

Cieśla szalunkowy/ PRACA DOCELOWO W NIEMCZECH
Nr ref: NIEM/2016/CIES

Zakres obowiązków :

• Montowanie szalunków systemowych
• Wszelkie prace montażowe na miejscu budowy
• Praca na podstawie rysunku technicznego i planów;
• Prace wykończeniowe.

Wymagania :

• Umiejętność wybierania podstawowych metod, narzędzi, materiałów do montowania szalunków
• Wykształcenie zawodowe
• Min. półroczne doświadczenie w zawodzie
• Dobra znajomość planów i rysunku technicznego;
• Dyspozycyjność do szybkiego wyjazdu.

Oferujemy:

• Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Gotowość do wyjazdu do Niemiec
• Możliwość długotrwałej współpracy min. 6 m-cy
• Zakwaterowanie oraz dojazd do miejsca pracy

Oferta pracy stałej.
Licencja Agencji 1954.
Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.