Cieśla szalunkowy od 210 do 230 NOK/godzina

Hire Norway AS

Oslo, Norwegia, zagranica

Opis stanowiska pracy

HIRE Norway AS jest agencją z wieloletnim doświadczeniem na rynku specjalizująca się w rekrutacji pracowników budowlanych.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Cieśla szalunkowy

Miejsce pracy: Oslo, Norwegia

Opis stanowiska:

  • szalunki tradycyjne i systemowe

Wymagania:

  • znajomość rysunku technicznego
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • minimum 3 letnie doświadczenie w zawodzie

Oferujemy:

  • Atrakcyjne zarobki
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia i ubranie robocze
  • Międzynarodowa administracja
  • Zarobki od 210 do 230 NOK brutto/godzina (Koron norweskich)

Prezentacja firmy

HIRE Norway AS jest agencją z wieloletnim doświadczeniem na rynku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne