Cieśla szalunkowy Norwegia 180NOK/godz

Gawo Recruitment

Norwegia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Gawo Recruitment na rynku polskim działa od 1999 roku. Prowadzimy rekrutacje międzynarodowe jak również rekrutujemy kandydatów dla polskich pracodawców. Jesteśmy agencją doradztwa personalnego (certyfikat nr 961)

W imieniu norweskiego pracodawcy Agencja Gawo Recruitment poszukuje kandydatów na stanowisko :

Cieśla Szalunkowy ze znajomością języka angielskiego

Miejsce pracy: Bergen

Początek: luty 2015

Wymagania:

  • Minimum 4 lata udokumentowanego doświadczenia na takim samym stanowisku
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego

Oferujemy:

  • Praca na pełny etat 37,5 godz./tyg. zgodnie z norweskimi  przepisami prawa pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – 180 NOK brutto/ godzina
  • umowa o pracę podpisana z norweskim pracodawcą
  • Zasiłek rodzinny na każde dziecko do 18 roku życia (dzieci mogą mieszkać w Polsce) w wysokości 970 NOK miesięcznie.
  • 100% płatnego chorobowego i ubezpieczenie zdrowotne oraz od nieszczęśliwych wypadków
  • Premia urlopowa w wysokości 10,2% rocznego wynagrodzenia brutto – kwota zwolniona od podatku.
  • Pomoc przy: uzyskaniu karty podatkowej, uzyskaniu numeru personalnego praz utworzenia konta bankowego
  • Pracodawca zapewnia pomoc w zorganizowaniu wyjazdu do pracy /wynajęciu zakwaterowania. Koszt miesięczny mieszkania 5000-6500 NOK.

opis dodatkowy:

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłanie CV

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/

Prezentacja firmy

Gawo jest agencją pośrednictwa pracy działającą od 1999 roku.Jest... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie