Opis stanowiska pracy

Chemobudowa – Kraków S.A. to dynamicznie rozwijająca się Spółka o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym w kraju i na rynku niemieckim, poparta 69-letnią historią działalności.

Obecnie poszukujemy osób do pracy na terenie Niemiec (Wolfsburg, Hamburg, Norymberga) w zawodach:

CIEŚLA SZALUNKOWY, MURARZ

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w zawodzie,
  • Dokumenty potwierdzające kwalifikacje (świadectwo szkolne, kursy, certyfikaty, świadectwa pracy, itp.)
  • Mile widziane referencje od poprzednich pracodawców,
  • Umiejętności ciesielskie (znajomość systemów szalowania) lub murarskie (licówka, klinkier),
  • Uzyskanie zdolności do pracy na wysokości na podstawie naszego skierowania (badania bezpłatne w wielu placówkach medycznych w całym kraju),
  • Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę,
  • Chęć dalszego rozwoju, sumienność, odpowiedzialność, dyscyplina i umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość zasad bezpieczeństwa na budowie,

Zapewniamy:

  • Stałą, dobrze płatną pracę na podstawie umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie około 1900 euro netto miesięcznie,
  • Ubezpieczenie zdrowotne oraz gwarancję odprowadzania składek na ubezpieczenia społeczne zgodnie z obowiązującymi przepisami, czyli w 2018 roku od kwoty 4443,00 zł,
  • Możliwość ubezpieczenia członków rodziny,
  • Przygotowanie wszystkich dokumentów niezbędnych do otrzymania niemieckiego zasiłku rodzinnego, zwrotu niemieckiego podatku i ekwiwalentu za urlop (ULAK),
  • Niemieckie zameldowanie,
  • Pomoc w organizacji wyjazdu,
  • Bezpłatne: zakwaterowanie, dowóz do pracy i z pracy, odzież roboczą i narzędzia, badania lekarskie
  • Możliwość wyjazdu do domu co 1,5 miesiąca na tygodniowy płatny urlop.

Prosimy o kontakt telefoniczny pod nr telefonu 12 652 75 33 oraz przesyłanie CV za pomocą opcji "Aplikuj" lub osobiste zgłaszanie się w siedzibie Spółki w Krakowie przy ul. Klimeckiego 24.

Informujemy, że zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli do CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych, t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Słowa kluczowe: cieśla szalunkowy, murarz, cieśla, szalowania, licówka, klinkier, prace na wysokości, umowy o pracę, praca w Niemczech, dobre zarobki, kwatera, odzież robocza, narzędzia

Prezentacja firmy

Chemobudowa – Kraków S.A.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Inne, Praca Inżynieria