Cieśla szalunkowy (Holandia)

Zeitmann

Holandia, Tilburg, zagranica

Zeitmann

Miejsce pracy: Holandia, Tilburg

Obecnie dla naszego holenderskiego klienta firmy z branży budowlanej poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Obowiązki:
- Montaż szalunków tradycyjnych i systemowych (Peri, Doka),
- Montaż zbrojeń,
- Betonowanie zgodnie z rysunkiem technicznym.

Wymagania:
- Minimum 5 lat udokumentowanego doświadczenia w pracy jako cieśla szalunkowy,
- Umiejętność zbrojenia i betonowania,
- Ważny certyfikat ukończenia kursu VCA lub chęć do samodzielnej nauki i przygotowania do zdania egzaminu VCA,
- Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (przynajmniej jedna osoba na ekipę),
- Referencje ustne lub pisemne od poprzednich pracodawców,
- Gotowość do szybkiego rozpoczęcia pracy w Holandii,
- Prawo jazdy i własny samochód (przynajmniej jedna osoba na ekipę).

Oferujemy:
- Legalną pracę w Holandii od zaraz,
- Umowę o pracę na warunkach holenderskich,
- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
- Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
- Zakwaterowanie zapewnia pracodawca.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 661 64 00 lub o aplikację drogą elektroniczną (załączając CV oraz posiadane uprawnienia)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zeitmann Sp.j. ul. Walerego Sławka 3, 30-633 Kraków. Numer Agencji Zatrudnienia 9212.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.