CIEŚLA SZALUNKOWY Holandia - stawka do negocjacji!

SILKO Recruiting

Holandia Amsterdam/Utrecht/Rotterdam, zagranica

Opis stanowiska pracy

Atrakcyjne oferty pracy dla Cieśli szalunkowych !

Formowanie szaluków w konstrukcjach budowlanych

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku cieśla szalunkowy;
  • znajomość systemów szalunkowych: PERI, DOCA SATECO;
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, mile widzany język holenderski;

OFERUJEMY:

  • wysokie zarobki - STAWKA DO NEGOCJACJI!
  • zakwateroanie w pokoju jednoosobowym (opłaca firma);
  • ubezpieczenie (opłaca firma);
  • holenderska umowa opracę;
  • narzędzia elektryczne

Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszam do kontaktu!

Prezentacja firmy

SILKO-Recruiting jest holenderską firmą rekrutacyjną, poszukujemy pracow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna