Cieśla Szalunkowy / Cieśla Konstrukcyjny / Dekarz Norwegia od zaraz!

Personal Expert Sp. z o.o.

Kristiansand, Stavanger, Flekkefjord, zagranica

Opis stanowiska pracy

Personal Expert to ceniony partner w rekrutacji pracowników do Norwegii - wpis Nr.8620 poszukuje do pracy - od zaraz:

Cieśli Szalunkowych z doświadczeniem na budowach, chętnie w Skandynawii.

Cieśli Konstrukcyjnych umiejących pracować z rysunkiem technicznym.

Dekarzy z doświadczeniem w zgrzewaniu papy i folii PVC.

W zamian stabilne zatrudnienie na dłuższe kontrakty.
Zapewnione zakwaterowanie opłacane z pensji.
Umowa i warunki norweskie.
Atrakcyjne stawki.

Masz Pytania - Zadzwoń!

Wymagania

Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego.
Własny samochód na użytek prywatny.
Doświadczenie zawodowe poparte referencjami.
Chęć do pracy i gotowość do wyjazdu.

Prezentacja firmy

Firma Personal Expert specjalizuje się w rekrutacji fachowców z bran... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
12
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie