Cieśla szalunkowy - betoniarz

Luxpol Invest Sp. z o.o.

Belgia, Holandia, zagranica

Od: Luxpol Invest Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Belgia, Holandia

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie

Firma Luxpol Invest Sp. z o.o. Koszalin prowadzi działalność jako Agencja Pracy na podstawie certyfikatu wydanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie .

Numer Certyfikatu 7518.

Firma nasza wysyłała pracowników do pracy w Belgii i Francji w zawodach rzeźnik oraz pracownik budowlany.

Obecnie specjalizujemy się w naborze elektryków, hydraulików, instalatorów c.o. oraz stolarzy i cieśli współpracując z niemieckimi agencjami pracy.

W chwili obecnej pilnie poszukujemy cieśli szalunkowych-betoniarzy do pracy na budowach w Belgii i Holandii

Zakres obowiązków:

- montaż szalunków tradycyjnych systemowych

- prace zbrojarskie wszelkiego rodzaju

- wykonywanie form lub zbrojeń

- betonowanie zgodnie z rysunkiem technicznym

Wymaganie jakie musisz spełnić:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego (warunek konieczny)

- doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

- znajomość rysunku technicznego

- prawo jazdy kat. B i własny samochód

W zamian oferujemy:

- zagraniczną umowę na czas nieokreślony

- atrakcyjne wynagrodzenie

- zakwaterowanie