Ciesla/Stolarz/Systemy scienne i sufitowe

VIGELAND PERSONAL ØST AS

Teren calej Norwegii, zagranica

Opis stanowiska pracy

Generalne prace stolarskie zwiazane z systemem sciennym zarowno z drewna jak i stali, gipsy czy fasady szklane. Obsadzanie drzwi, okien. Prace wykonczeniowe w domach, hotelach, biurowcach jak rowniez budowa domkow z drewna od podstaw.
Normalny czas pracy evt. rotacyjny.
Zatrudnienie w oparciu o norweski kodeks pracy.

Wymagania

- wyksztalcenie zawodowe o profilu stolarz lub dlugie doswiadczenie w pracach stolarskich.
- Doswiadczenie w budowaniu domow od podstaw (drewno)
- Kilkuletnie doswiadczenie w montazu sufitow podwieszanych i scianek dzialowych
- Minimum dobry / komunikatywny angielski.
- Bardzo mile widziane doswiadczenie z krajow Skandynawskich.
- Punktualnosc, rzetelnosc, efektywnosc, samodzielnosc.
- Gotowosc do szybkiego wyjazdu do pracy
- Mile widziane referencje od poprzednich zagranicznych pracodawcow
- Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

VIPAS - to jedna z lokalnych agencji pracy na terenie Norwegii. <... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inżynieria