Cieśla / Pracownik budowlany

ATERIMA

Francja, okolice Grenoble, zagranica

ATERIMA
ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 16455. U nas masz gwarancję sprawdzonych ofert pracy i dobrego wynagrodzenia. Aktualnie dla naszego klienta szukamy kandydatów do pracy na stanowisku:

Francja, okolice Grenoble,
Obowiązki:
  • montaż szalunków
  • prace ciesielskie i murarskie

Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra kondycja fizyczna
  • dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od maja
  • aktualne podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce
  • badania lekarskie na podstawie naszego skierowania

Wybranym kandydatom oferujemy:
  • legalne zatrudnienie na terenie Francji u sprawdzonego klienta
  • umowę o pracę tymczasową do końca listopada z możliwością przedłużenia
  • 12,50 EUR brutto / h (35 godzin tygodniowo)
  • zapewnione nadgodziny płatne wg przepisów francuskich
  • dodatek żywieniowy 10 € brutto za każdy dzień roboczy
  • pracę w polskojęzycznym zespole
  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
  • składki ZUS opłacane od średniej krajowej
  • bezpłatne zakwaterowanie oraz częściowy zwrot kosztów podróży do Francji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
ATERIMA