Opis stanowiska pracy

Certyfikat nr 11490

Firma Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o. powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie na współpracę norweskich firm z branży human rosources i pośrednictwa pracy z polskimi agencjami rekrutacyjnymi.

Naszym celem jest bycie partnerem, który zapewni inwestorom i wykonawcom wzrost mobilności, uatrakcyjni ich ofertę, a tym samym zagwarantuje sukces. Za priorytet stawiamy sobie jakość wykonywanych usług. Realizujemy projekty na terenie całej Norwegii.

Nasi konsultanci zdobyli swoje doświadczenie podczas wieloletniej współpracy z norweskimi i polskimi firmami z branży rekrutacyjnej i pośrednictwa pracy.

Oprócz agencji rekrutacji i zatrudnienia firma posiada centrum szkoleniowe, które oferuje szeroki wachlarz KURSOW JEZYKA NORWESKIEGO, dopasowanych do potrzeb każdego klienta. Współpracujemy z lektorami, którzy specjalizują się w prowadzeniu kursów dla zorganizowanych grup zawodowych z branży budowlanej, usługowej, a także sektora medycznego.
Dzięki przeprowadzanym przez nas kursom, funkcjonowanie polskich pracownikow na norweskim rynku pracy jest znacznie łatwiejsze, a ich praca bardziej efektywna.
Po odbytym kursie pracownicy wysylani sa za naszym posrednictwem na kontrakty do firm norweskich.

Obecnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko: CIEŚLA KONSTRUKCYJNY/STOLARZ

OFERUJEMY:

• Umowę o pracę na norweskich warunkach; kontrakt na czas określony zgodnie z zamowieniem klienta z możliwością pracy na stale,
• Atrakcyjne wynagrodzenie na europejskim poziomie,
• Pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności związanych z uzyskaniem pozwolenia na pracę,
• Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania

Prosimy o dopisanie do CV klauzuli o ochronie danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Wymagania

• Wykształcenie zawodowe; minimum ukończona szkoła w zawodzie lub dyplom czeladnika
• Min. 5 lat doświadczenia w zawodzie popartego świadectwami pracy
• Dobra znajomość j.norweskiego lub angielskiego
• Mile widziane doswiadczenie w pracy w krajach skandynawskich, oraz gotowosc do szybkiego wyjazdu

Prezentacja firmy

Firma Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o. powstała w odpowiedzi na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca na produkcji