Cieśla Konstrukcyjny

STREFA PRACY JOBZONE

Norwegia, zagranica

JOBZONE.PL to agencja pracy i doradztwa personalnego zarejestrowana w KRAZ pod numerem 10320. Posiadamy 20-letnie doświadczenie na rynku pracy oraz wykwalifikowany personel służący dużą fachowością i wsparciem na każdym etapie procesu rekrutacyjnego. Specjalizujemy się głównie w rekrutacji fachowców na rynek norweski. Naszymi partnerami są rzetelne i sprawdzone firmy, dlatego też gwarantujemy naszym Kandydatom stabilne i bezpieczne zatrudnienie.

Miejsce pracy: Norwegia

Obowiązki:

• Konstrukcje budynków w szkielecie drewnianym
• Wykonywanie zewnętrznych i wewnętrznych konstrukcji drewnianych ścian
• Możliwe prace wykończeniowe
• Wszelkie prace konstrukcyjne
• Budowa domów drewnianych od podstaw

Wymagania:

• Numer norweski personalny
• Udokumentowane doświadczenie w zawodzie
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
• Mile widziane ekipy dwuosobowe z samochodem
• Referencje ustne lub pisemne

Oferujemy:

• Wynagrodzenie 210 NOK/h
• Zakwaterowanie 4000 NOK/miesiąc
• Umowę z pracodawcą norweskim na norweskich warunkach

Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem poprzez poniższy przycisk:
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami
Polub nas na Facebooku: facebook.com/pracastrefa
Nr certyfikatu: 10320