Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • Minimum 3-5 lat doświadczenia w zawodzie Cieśla konstrukcyjny
  • Praca przy budowie domów w systemie kanadyjskim
  • Prace wykończeniowe
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na terenie Skandynawii
  • Rysunek techniczny
  • Znajomość języka angielskiego lub norweskiego (WARUNEK KONIECZNY)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne zarobki
  • Pracę w stabilnej firmie
  • Pracę na długich projektach
  • Korzystne warunki ubezpieczeniowe (AFP norweski 3 filar) i emerytalne (OTP)
  • Dodatkowe ubezpieczenie wypadkowe
  • Pomoc w zakwaterowaniu oraz organizacji formalności w urzędach norweskich
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia i ubrania robocze
  • Międzynarodowa administracja

Prezentacja firmy

Adecco Installasjon Hordaland jest częścią Adecco Norge, światow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne