In Temporis Polska Sp. z o.o.

Cieśla konstrukcyjny

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Górna Sabaudia, Francja

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie

Dla naszego klienta poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku :

Zakres obowiązków :

Praca polega na budowie domów drewnianych szkieletowych:
- Wszelkie prace montażowe na miejscu budowy, okładziny, ogrodzenia, balkony, domy drewniane, tarasy, kadrowanie, pokrycia elewacji (deski, blacha), panele (drewno, kompozyt);
- Praca na podstawie rysunku technicznego i planów;
- Prace wykończeniowe: izolacja, orynnowanie, pokrycia, uszczelnianie

Wymagania :
- udokumentowane doświadczenie zawodowe z zakresu prac na konstrukcjach drewnianych, min. 3 lata;
- brak przeciwwskazań do prac na wysokościach - warunek konieczny;
- dobra znajomość planów i rysunku technicznego;
- znajomość komunikatywna języków francuskiego - warunek konieczny;
- mile widziany samochód na wyjazd;
- dyspozycyjność do szybkiego wyjazdu.

Oferujemy:
- Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
- Możliwość długotrwałej współpracy;
- Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem i zakwaterowaniem.

Oferta pracy tymczasowej.
Licencja Agencji 1954.
Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.