Opis stanowiska pracy

Dla naszych klientów na terenie całej Norwegii szukamy cieśli konstrukcyjnych,
Oferujemy:
- atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia,
- umowę o pracę,
- możliwość wzięcia udziału w długoterminowych projektach,
- pomoc w zakwaterowaniu i dopełnieniu formalności

Wymagania

Oczekujemy:
- min. 3-letniego udokumentowanego doświadczenia, zarówno jeśli chodzi o konstrukcje zewnętrzne, jak i wewnętrzne
- samodzielnej pracy w oparciu o dokumentację techniczną
- komunikatywnej znajomości języka angielskiego
- doświadczenie ze Skandynawii oraz norweski numer personalny będą dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Adecco Norwegia jest częścią Adecco S.A. - światowego lidera wśró... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis