Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta z branży budowlanej poszukujemy wykwalifikowanych cieśli konstrukcyjnych/ stolarzy z kilkuletnim doświadczeniem z Polski i z zagranicy.

Mile widziane doświadczenie z krajów skandynawskich!!!!

OFERUJEMY
- Zatrudnienie na norweskich warunkach;
- umowę o prace z norweską agencją zatrudnienia;
- atrakcyjne wynagrodzenie na europejskim poziomie,
- pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności związanych z uzyskaniem pozwolenia na pracę,
- zakwaterowanie.

Kandydatom z odpowiednim doświadczeniem zawodowym bez znajomości języka obcego proponujemy udział w kursach języka norweskiego.
Po odbytym kursie nasi kandydaci prezentowani są firmom norweskim.

Prosimy o dopisanie do CV klauzuli o ochronie danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Wymagania

Wymagania
- wykształcenie zawodowe, min. Szkoła zawodowa;
- min. 5 lat doświadczenia w zawodzie popartego świadectwami pracy;
- komunikatywna znajomość j. norweskiego lub j.angielskiego (warunek konieczny)
- mile widziane doświadczenie w pracy w krajach skandynawskich przy montażu szklanych ścian, oraz sufitów podwieszanych.

Prezentacja firmy

Firma Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o. powstała w odpowiedzi na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie