Cieśla konstrukcyjny / Stolarz budowlany

Regess Sp. z o.o.

58-500 Jelenia Góra, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy cieśli konstrukcyjnych, prowadzących własną działalność gospodarczą. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonanie konstrukcji dachowych, konstrukcji ścian zewnętrznych, montaż elewacji drewnianych oraz płyt fasadowych, ocieplanie budynku styropianem.

Wymagania

  • umiejętności wykonania konstrukcji dachowych, ścian zewnętrznych, docieplenia,
  • umiejętności czytania rysunków,
  • doświadczenie zawodowe jako cieśla konstrukcyjny,
  • umiejętność obsługi narzędzi elektrycznych,
  • mobilność, dyspozycyjność do współpracy na terenie Belgii – mile widziany samochód,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tyko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną, która jako general... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie